Створення робочої групи конкретизує напрямки роботи по проекту будівництва сучасного діагностичного центру «Охматдит» – Геннадій Зубко

03.03.2016

3 березня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко провів робочу нараду щодо ситуації навколо будівництва сучасного діагностичного центру «Охматдит». На зустрічі були присутні Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвіллі, народні депутати України, які опікуються цим питанням, громадські активісти та представники опікунської ради «Охматдиту».

«Сьогодні у замовників немає чіткого розуміння відповідності робіт технічному завданню та плану подальших дій, будівництво майже не рухається. Більше того, немає конкретної людини, яка б відповідала за цей проект. Проект тягнеться з 2011 року, коштує більше 3 млрд грн. Ми повинні спільно об’єднатися для того, щоб зрушити питання з мертвої точки», – звернувся Віце-прем’єр-міністр до присутніх.

Це друга нарада в цьому році. Після звернення міжфракційного депутатського об’єднання «За добудову НДСЛ «Охматдит» та за результатами огляду об’єкту Геннадій Зубко дав доручення Міністерству охорони здоров’я забезпечити передачу дозвільної документації, технічних вимог, проектно-кошторисної документації від ДП «Укрмедпроектбуд» до МОЗ України.

Серед першочергових завдань, визначених в результаті сьогоднішньої наради: оприлюднити всю інформацію по проекту будівництва з 2011 року, завершити формальні процедури для офіційного затвердження нового директора ДП «Укрмедпроектбуд», провести аудит проекту з залученням незалежних консалтингових компаній, обов’язково з медичною експертизою.

«Зараз дуже багато зацікавлених людей спекулюють на цій темі, тому щоб процес був максимально прозорий, ми створили робочу групу за участю представників МОЗу, Мінрегіону, опікунської ради «Охмадтит», народних депутатів та громадськості. До неї також увійде новий директор «Укрмедпроектбуд», який найближчим часом буде офіційно призначений на посаду та приступить до виконання своїх обов’язків. Усі процеси повинні бути публічними, а засоби масової інформації – повністю контролювати все, що відбувається. Я особисто звернуся до правоохоронних органів з проханням прискорити перевірку діяльності попереднього керівництва ДП «Укрмедпроектбуд», – наголосив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що медичне завдання по будівництву було затверджене в 2011 році. Відповідно до державного інвестпроекту будівництво розраховане на 2011-2017 роки, загальна вартість проекту 3 347,1 млн грн. У бюджеті 2016 року передбачено 395 млн грн.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра

Повернутися вгору