Триває Всеукраїнський онлайн-марафон «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020»

20.05.2020

18-22 травня 2020 року Громадська рада при Мінрегіоні проводить онлайн-марафон “Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020”.

Під час онлайн марафону обговорюється державна політика і світові тенденції з енергозбереження та енергоефективності в різних сферах економіки та житловому секторі та розглядаються питання:

  • принципів та методів залучення інвестицій у енерго галузь України;
  • енергозбереження у житлово-комунальній, соціальній та бюджетній сферах;
  • підходів до енергоаудиту та енергоменеджменту;
  • енергозбереження у промисловості та будівництві;
  • застосування відновлювальних джерел енергії.

Участь у заході беруть більш ніж 50 спікерів, у тому числі перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Олексій Рябчин, перший заступник голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко та інші. 

Павло Міхайліді, голова Громадської ради при Мінрегіоні, звернув увагу, що в умовах карантину та фінансової кризи ефективне використання електроенергії населенням та промисловим сектором країни стає головним питанням. «Наша мета – надати відкритий майданчик для обговорення такої важливої для України теми, як енергоефективність. Під час організації марафону намагалися зібрати найкращих та найдосвідченіших енергоменеджерів нашої країни», – зазначив він.

Онлайн-марафон триватиме ще 2 дні та торкнеться найважливіших тем розвитку та функціонування енергокомплексу країни. Спікери презентують готові рішення щодо виходу галузі з кризи та обговорять необхідні умови для підвищення енергоефективності в Україні.

Долучитися до онлайн-марафону можна за посиланнями: https://marafon.energy/den_4/

Повернутися вгору