У 2015 році близько 100 тисяч сімей скористалися Державною програмою «теплих» кредитів – Геннадій Зубко

04.02.2016

111Державна програма з енергоефективності стала популярною серед українців у 2015 році. Значно зросла кількість взятих «теплих» кредитів як громадянами, так і ОСББ.

Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на брифінгу в четвер.

За словами Геннадія Зубка, у 2015 році громадяни отримали близько 80 тис. кредитів на  суму  близько 1,3 млрд. грн.

«Люди  повірили у ефективність програми, Близько 100 тисяч сімей скористались державною підтримкою та оформили енергоощадні кредити», – наголосив урядовець.

За його словами, загалом у 2015 році було держава відшкодувала 302 млн. грн. компенсацій за «теплими» кредитами.

Геннадій Зубко зазначив, що серед отримувачів «теплих кредитів» майже 18 тисяч отримувачів субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, які  скористались «теплими» кредитами на суму 224 млн. грн.

Урядовець наголосив, що вже є конкретні приклади, коли проведенні заходи реально економлять кошти громадян на оплату комунальних послуг: «ОСББ «Явір 2011» нині економить вдвічі на оплаті за опалення будинку. Після встановлення індивідуального теплового пункту, утеплення стін будинку плата за опалення зменшилась із  15,5 грн. до 7,15 грн. за кв. м.».

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Повернутися вгору