У Фонді енергоефективності оголосили конкурс на посаду директора 

20.09.2021

Наглядова рада оголосила проведення конкурсного добору на заміщення посади директора Фонду енергоефективності. З переможцем буде укладено трудовий контракт на три роки.

Конкурсний добір складатиметься з трьох етапів (підготовчий, оцінювання й етап обрання переможця) та включатиме письмові й ситуаційні завдання, співбесіди й документальні перевірки. Детальніше дізнатися про кваліфікаційні вимоги до кандидатів, а також ознайомитися з переліком необхідних документів ви можете за посиланням

Для участі у відборі кандидати мають надіслати пакет документів на електронну адресу hr@eefund.org.ua до 5 жовтня 2021 року включно.

Зазначимо, з 11 вересня 2021 року виконувачем обов’язків директора Фонду енергоефективності призначено Єгора Фаренюка.

Довідково

Фонд енергоефективності – державна установа, яка надає інструменти для термомодернізації багатоквартирних будинків з ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку).

Підтримка Фонду полягає у наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель з врахуванням кращих європейських практик. У результаті їх реалізації співвласники таких будівель зможуть заощаджувати кошти на комунальних послугах. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

Повернутися вгору