У Хмельницькій області інвестори орендували більше 160 га землі

24.12.2015

Khmelnytsky region  pgНа Хмельниччині провели черговий земельний аукціон з продажу прав оренди на чотири земельні ділянки. Інвестори придбали права оренди на 160,4 га земель сільськогосподарського призначення державної власності. У Полонському районі у користування віддали три земельні ділянки (136,3 га) та одну (24,1 га) у Хмельницькому районі.

Вартість оренди однієї з ділянок зросла до 5,1 % від нормативної грошової оцінки землі при встановленому законодавством мінімумі у 3 %. Плата за користування землею площею 24,1 га у Бахматовецькій сільській раді Хмельницького району становила 30,348 тисяч гривень на рік.

За підсумками аукціону річна плата за оренду всіх земельних ділянок становила 75,972 тисяч гривень. Переможці аукціону перерахували кошти до бюджетів місцевих громад.

Довідка

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору