У Кіровоградській області з початку року провели чотири земельних аукціони

03.03.2016

Kirovohrad oblastУ січні – лютому 2016 року на Кіровоградщині відбулись чотири земельних аукціони. На конкурентних засадах в оренду передали три ділянки площею 65,785 га із земель державної власності. Одну ділянку із числа комунальних земель продали у власність. Надходження до місцевих бюджетів склали майже 157 тисяч гривень.

На території Бобринецького району продали права оренди на ділянку з земель державної власності площею 17,8 гектара. Вартість річної оренди склала 9,06 тисяч гривень.

У Вільшанському районі у користування передали ще дві ділянки (майже 48 га) з земель комунальної власності. За підсумками торгів місцевий бюджет щорічно отримуватиме понад 145 тисяч гривень орендної плати.

На одному з аукціонів у Новомиргородському районі придбали право власності на ділянку з числа комунальних земель площею 0,0042 гектара. Ціна продажу – 2,5 тисячі гривень.

Довідка

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору