У лікарні у місті Берегове триває масштабна реконструкція

11.08.2021

У межах Програми Президента «Велике будівництво» реконструюють районну лікарню у місті Берегове. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Реконструкція цієї районної лікарні є знаковим проєктом Програми Президента «Велике будівництво». Фінансування здійснюється за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, місцевого бюджету та інфраструктурної субвенції.  Історія лікарні у Береговому сягає 19 сторіччя, коли медзаклад налічував тільки 4 ліжко-місця та розміщувався при монастирі. Звичайно, потім з маленької лікарні зробили багатопрофільну. Трансформація закладу продовжується і завдяки повному переплануванню приміщень тут буде створено додаткових 100 ліжкомісць», — зазначив Іван Лукеря.

Зокрема, протягом 2021 року тут проведуть водопровід, встановлять  системи опалення, вентиляції, а також пожежну та охоронну сигналізацію.

Кінцевий результат передбачає зведення дитячого, хірургічного, пологового та реанімаційного відділень та трьох операційних блоків. Крім того, другий корпус Берегівської районної лікарні планується забезпечити новою діагностичною апаратурою. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що незабаром завершиться будівництво школи у селі Ставрове на Одещині.

Повернутися вгору