У Мінрегіоні обговорили подальшу співпрацю України та ЄС у сфері регіонального розвитку

19.06.2020

18 червня у Мінрегіоні відбулась онлайн-зустріч Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова та керівника Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Штефана Шльойнінга.

У зустрічі також взяли участь представники Мінрегіону, Кабінету Міністрів України та представництва ЄС в Україні.

На зустрічі обговорювалось питання розширення співпраці Мінрегіону з програмою «U-LEAD з Європою» на період 2020-2024 рр. у сфері регіонального розвитку. Зокрема, було домовлено про залучення експертів до розробки Державної стратегії регіонального розвитку до 2027 року та незалежної оцінки результатів попередньої стратегії.

Учасники зустрічі обговорили також питання координації донорської допомоги. Міністр подякував Представництву ЄС та наголосив: «Ми продовжуємо співпрацю з ЄС щодо реалізації головних реформ країни – децентралізації та регіонального розвитку. Практична підтримка від наших європейських партнерів важлива для впровадження реформ у сферах політики міністерства. Тож питання ефективного використання донорської допомоги для максимально ефективного досягнення результатів наразі є пріоритетним», – зазначив Олексій Чернишов.

Міністр висловив подяку ЄС за систематичну та послідовну підтримку України у сфері розвитку місцевого самоврядування, регіонального розвитку та енергоефективності. «Наше співробітництво основоположне та важливе, і ми зацікавлені у його продовженні», – зазначив Міністр.

 

Повернутися вгору