У Мінрегіоні обговорили проект нового Житлового кодексу України

01.10.2020

У Мінрегіоні під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської відбулася чергова робоча нарада з обговорення проблемних питань у житловій сфері та опрацювання проекту нового Житлового кодексу України.

В обговоренні взяли участь фахівці Мінрегіону, представники експертного середовища, зокрема, ГС «Асоціація управителів житла», Експертної міжгалузевої асоціації України, Асоціації міст України та інші.

У ході зустрічі було обговорено низку проблемних питань у житловій сфері, зокрема, незадовільний технічний стан багатоквартирних будинків, необхідність їх модернізації та реконструкції, а також неефективність управління будинком через низький професійний рівень  управителів. Було розглянуто та проаналізовано європейський досвід управління будинком, нормативно-правові механізми регулювання важливих житлових питань, захист права власності на спільне майно тощо.

Напрацьовані пропозиції щодо шляхів врегулювання та ефективного вирішення цих питань у перспективі будуть використані у нормах проекту нового Житлового кодексу України.

Повернутися вгору