У Мінрегіоні презентували завершення проекту з покращення функціонування державної політики

27.03.2020

У Мінрегіоні відбулася нарада засобами конференц-зв’язку з реалізації проекту «Підтримка Міністерства розвитку громад та територій України з метою поліпшення функціонування процесів формування державної політики та прийняття рішень на основі регулярної інформації» під головуванням державного секретаря Міністерства Олега Войтовича.

За його словами, проект був реалізований в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Міністерством та компанією «PricewaterhouseCoopers» (далі – PwC) за рахунок міжнародної технічної допомоги Фонду ефективного державного управління (GGF), утвореного Департаментом міжнародного розвитку Великої Британії (DFID) та Міністерства закордонних справ Великої Британії.

Компанією PwC були надані рекомендації щодо оптимізації звітів та даних Міністерства, інформаційно-аналітичних звітів із використанням dashboards, розробки та погодження нормативно-правових актів, застосування індексу гендерної нерівності, здійснення аналізу реалізації проектів державної підтримки регіонів, підвищення якості надання відповідей на звернення громадян та запитів на публічну інформацію.

Під час обговорення державний секретар Олег Войтович звернув увагу на важливість впровадження проекту та його цілей у Міністерстві, зазначивши, що більшість рекомендацій має надалі реалізовуватись з використанням сучасних технологій. «Для практичного застосування наданих рекомендацій сподіваємось на технічну підтримку наших партнерів», – сказав Войтович.

Він подякував команді проекту за надання корисних та доцільних рекомендацій, а також всіх учасників, хто долучився до покращення функціонування державної політики у Міністерстві та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з Фондом ефективного державного управління Посольства Великої Британії в Україні.

Обговорення відбулося за участі менеджера Фонду ефективного державного управління Катерини Андрущенко, директора практики Advisory компанії PwC Анни Онищенко, проектного менеджера компанії PwC Сергія Білолипецького та представника Міністерства розвитку громад та територій України Аліни Захарчук.

 

Повернутися вгору