У Мінрегіоні триває визначення 100 кращих реалізованих в регіонах інноваційних проектів з енергоефективності у сфері ЖКГ  

22.01.2019

Про це повідомив начальник Відділу енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Роман Радченко під час робочої наради щодо підготовки проекту каталогу «100 кращих інновацій з енергоефективності у житлово-комунальному господарстві України».

Наразі триває подання та опрацювання інформації щодо проектів з впровадження заходів із енергозбереження та підвищення енергоефективності в регіонах органами місцевого самоврядування, обласними та районними держадміністраціями, підприємствами, громадськими організаціями, ОСББ.

Каталог міститиме опис, узагальнення та оприлюднення інформації про впровадженні кращі практики з енергоефективності та інноваційні рішення.

Ці проекти стануть  базою для аналізу сучасних тенденцій щодо впровадження інновацій з енергоефективності та прикладом передових технічних проектних рішень у сфері ЖКГ, а також будуть сприяти популяризації та ознайомленню широких верств суспільства про сучасні практичні досягнення з енергоефективності та енергозбереження.

Публікацію каталогу «100 кращих інновацій з енергоефективності у житлово-комунальному господарстві України» заплановано на друге півріччя 2019 року,  зокрема, перша публікація до щорічних Днів сталої енергії.

Довідково

Кращі приклади реалізованих проектів з впровадження заходів із енергозбереження та підвищення енергоефективності в регіонах розміщуються на сайті Мінрегіону за посиланням  https://bit.ly/2RZNio5.

Повернутися вгору