У Мінрегіоні триває розробка Стратегії термомодернізації будівель до 2050 року, — Василь Лозинський 

09.11.2021

У Мінрегіоні триває робота над проєктом Стратегії термомодернізації будівель до 2050 року та Державної цільової програми до 2030 року. Про це повідомив Перший заступник Міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський.

«Для розвитку енергоефективності в країні необхідне своєчасне оновлення галузевого законодавства. Відтак наразі у Мінрегіоні триває робота над проєктами Стратегії термомодернізації будівель до 2050 року та Державної цільової програми до 2030 року. Ухвалення цих документів дозволить сконцентрувати зусилля з реалізації енергоефективних рішень, адже йдеться не лише про приватний житловий сектор, але й громадські будівлі, соціальні тощо. Це буде стимулом для створення нових енергоощадних заходів у всіх регіонах нашої держави», — зазначив Василь Лозинський. 

Також він додав, що до кінця 2021 року буде розпочато консультації з громадськістю щодо проєкту Стратегії та Державної програми.

Зазначимо, нещодавно Верховна Рада України ухвалила проєкт Закону №4507 про енергетичну ефективність. Документ створює передумови для розвитку сфери енергоощадності та запроваджує регуляторні інструменти й механізми дієвої підтримки галузі.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що енергоефективність — це вакцина від газової залежності.

Повернутися вгору