У Мінрегіоні відбулось друге засідання робочої групи з питань законності будівництва деяких об’єктів Києва

12.09.2017

12 вересня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України під головуванням заступника Міністра Лева Парцхаладзе відбулося друге засідання міжвідомчої робочої групи з питань законності будівництва деяких об’єктів Києва.

Участь у заході взяли представники Мінрегіону, Міністерства культури, Держархбудінспекції, Держгеокадастру, Київської міської державної адміністрації, а також фахівці у галузі будівництва та архітектури, громадські організації, представники громадськості.

«Сьогодні ми проводимо друге засідання робочої групи з питань законності будівництва деяких об’єктів в місті Києві. На попередньому засіданні 23 серпня було розглянуто 6 з 11 об’єктів і сьогодні ми продовжимо їх розгляд. За підсумками кожного засідання протягом декількох робочих днів буде розміщений відповідний протокол, який знаходитиметься у вільному доступі на сайті Міністерства. Всі об’єкти, які були розглянуті на попередньому засіданні, на даний час знаходяться у роботі відповідних виконавців, які поінформують про результати виконаної роботи на наступному засіданні», — зазначив заступник Міністра Лев Парцхаладзе.

Робоча група розглянула 5 об’єктів у Києві за адресами:

— будівництво житлового комплексу на вулиці Сормовській, 3, Дарницький район;

— будівництво житлового комплексу на вулиці Мечникова, 11-а, Печерський район;

— реконструкція житлово-офісного комплексу на вулиці Жилянській, 120-Б,  Шевченківський  район;

— будівництво на території селища Биківня, Деснянський район;

— будівництво житлового комплексу на вул. Горлівська, 215а, 215б, 215в, Дарницький район.

Довідково:

21 серпня 2017 року на виконання протокольного доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка було створено міжвідомчу робочу групу з питань законності будівництва деяких об’єктів в місті Києві, до якої увійшли представники Мінрегіону, Міністерства культури, Міністерства юстиції, Держархбудінспекції, Держгеокадастру, Київської міської державної адміністрації, Київської міської ради, а також фахівці у галузі будівництва та архітектури, громадські організації, представники громадськості.

Метою робочої групи є публічний та відкритий пошук найбільш оптимальних шляхів спільного врегулювання проблем. Завдання робочої групи — скоординувати усі сторони конфлікту, вислухати всі зацікавлені сторони, спільно сформувати пропозиції щодо реагування та скерувати їх відповідним уповноваженим органам. Також проблемні питання будуть аналізуватися на предмет їх системності та необхідності внесення змін у законодавство.

Повернутися вгору