У профільному Комітеті ВР відбулось друге засідання Робочої групи з доопрацювання законопроєкту щодо реформування у сфері містобудування

17.05.2021

У Комітеті Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбулось друге засідання Робочої групи з доопрацювання законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного регулювання у сфері містобудування».

«Переконана, що в результаті плідної співпраці у межах робочої групи пропозиції до законопроєкту будуть оперативно узагальнені і ми отримаємо якісний законодавчий акт, який стане кроком вперед у містобудуванні та дозволить створити умови конкурентного і прозорого ринкового середовища», – зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

Зазначимо, очолює відповідну Робочу групу народна депутатка, заступниця Голови Комітету Олена Шуляк. До групи також входять заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська, народні депутати – члени Комітету, представники Мінрегіону, Мінцифри та Мін’юсту.

Нагадаємо, законопроєкт щодо реформування у сфері містобудування було розглянуто на круглому столі у Комітеті ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і на засіданні правління Асоціації міст України.

Координаційна рада з вирішення проблемних питань у сфері містобудування погодила концепцію законопроєкту та прийняла рішення рекомендувати Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створити робочу групу для його доопрацювання з метою подальшого внесення на розгляд Верховної Ради України.

Повернутися вгору