У Вінницькій області введено в експлуатацію 5 нових сільських амбулаторій

20.11.2019

Мінрегіон активізував роботу з регіонами щодо будівництва амбулаторій за рахунок державної субвенції на розвиток медицини у сільській місцевості.

Вітаємо області, які активно включились в роботу! Так, на Вінничині, за рахунок державної субвенції на розвиток медицини у сільській місцевості, у листопаді введено в експлуатацію 5 нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Багринівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (з житлом) має потужність 60 відвідувань на добу. Амбулаторія обслуговує населення 7 сіл. Амбулаторія має сучасне медичне обладнання.

Красносільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (з житлом). Амбулаторія, яка обслуговує населення с. Красносілки, та с. Мякохід, розрахована на звернення 3000 чоловік. В амбулаторії є отоофтальмоскопи, ЕКГ-апарати, пульсоксиметри, тонометри, ваги для немовлят, вимірювач внутрішньоочного тиску автоматичний та інші.

Студенянська  амбулаторія загальної практики сімейної медицини (з житлом). Амбулаторія обслуговує населення 9 сіл. Фактично в амбулаторію звертаються близько 7000 чоловік. Студенянська  АЗПСМ забезпечуватиме  повний перелік послуг первинної медико-санітарної допомоги.

Вербська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Амбулаторія обслуговує населення сіл Вербки, Бритавки, Луги, Куренівки та Василівки. Фактично в амбулаторію звертаються близько 2000 чоловік.

Білопільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини розташована (з житлом). Амбулаторія обслуговує обслуговує 2702 жителів села Білопілля та ще восьми сіл Козятинського  району. Фактично в амбулаторію звертаються близько 3500 чоловік. Білопільська  АЗПСМ забезпечена всім необхідним обладнанням та  забезпечуватиме  повний перелік послуг первинної медико-санітарної допомоги.

Загалом з вересня по Україні збудовано 33 амбулаторії, придбано 178 автомобілів та 510 комплектів телемедичного обладнання для амбулаторій в сільській місцевості.

Мінрегіон, як головний розпорядник субвенції, робить щотижневий моніторинг стан будівництва амбулаторій, придбання автомобілів та телемедичного обладнання та щомісячний – використання субвенції. Детальніше за посиланням https://bit.ly/35erx6R

Повернутися вгору