Учасники АТО на Кіровоградщині стануть власниками майже 4,8 га землі

15.01.2016

Kirovohrad oblastЗ початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками у Кіровоградській області учасники АТО отримали 2 782 дозволів на відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок у власність військові отримають у розпорядження землі загальною площею 4853 га.

Найбільші земельні площі для учасників АТО відведені у Кіровоградському – 725,5 га, Олександрійському – 388 га, Гайворонському – 312 га, Добровеличківському – 241 га районах Кіровоградщини.

З усіх військовослужбовців, які отримали дозволи, завершили процес оформлення землі 1078 учасників АТО. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 1938 га. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Кіровоградському (259), Гайворонському районі (45), Добровеличківському (78) районах області.

Довідка

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору