Учасники програми «теплі» кредити отримають цього року 893,8 млн грн відшкодування з держбюджету

04.02.2016

DSC_0140Відповідну Постанову схвалив Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні. Цим рішенням Уряд продовжив на 2016 рік Програму щодо відшкодування з державного бюджету частини суми кредитів, які населення бере на впровадження енергоефективних заходів. Також, прийнято Порядок використання коштів за цією Програмою та виключено обмеження щодо отримання відшкодування лише один раз протягом одного бюджетного періоду.

«Це дозволить громадянам поступово впроваджувати заходи з енергоефективності у житлових будинках та підвищить лояльність і довіру населення до Програми», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, на сьогоднішній день вже близько 100 тисяч сімей оформили енергоощадні кредити на загальну суму близько 1,3 млрд гривень.

«У 2015 році Урядом здійснено відшкодування в обсязі 302 млн гривень. Це стало поштовхом для прийняття 81 регіональної програми додаткового співфінансування «теплих» кредитів з місцевих бюджетів. У цьому році планується прийняття ще 120 таких програм», – зауважив Сергій Савчук та висловив сподівання, що цьогоріч до Програми долучиться щонайменше 300 тисяч домогосподарств.

Довідка

Проект акту розроблено на виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», пункту 3 Плану коротко- та середньострокових заходів щодо скорочення обсягу споживання природного газу на період до 2017 року.

Прес-служба Держенергоефективності

Повернутися вгору