Україна має потужності для участі в туркменських магістральних проектах ТАПІ – Геннадій Зубко

13.12.2015

Туркменістан«Україна готова до участі у проектах будівництва магістральної залізничної дороги та лінії електропередач, яка буде реалізована в рамках будівництва газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія» – про це сказав Віце-прем’єр міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, під час робочої зустрічі із віце-прем’єром Кабінету Міністрів Туркменістану Сатликом Сатликовим  та віце-прем’єром Кабінету Міністрів Туркменістану Шамухамметом Дурдилиєвим в рамках поїздки до Туркменістану.

Геннадій Зубко нагадав про успішне завершення та відкриття разом з віце-прем’єром Шамухамметом Дурдилиєвим проекту зведення комплексу очисних споруд в Ашхабаді.

«Україна зацікавлена у продовження цього проекту та розширення потужностей  з 300 до 600 тис. м3. Ми також зацікавлені у реалізації проектів будівництва метрополітену та будівництві доріг», – сказав Геннадій Зубко.

Під час зустрічі із Сатликом Сатликовим Геннадій Зубко домовився щодо планів поставки Туркменістану 1500 вагонів рухомого складу, з яких на 750 вже проголошений тендер. Туркменська експертна комісія  зараз вивчає можливість відповідних поставок на українському підприємстві Крюківський вагонобудівний завод.

«Туркменістан зацікавлений у поставках з України автомобільного транспорту, а також у виконання замовлень по виробництву нестандартних вагонів рухомого складу. Ці вагони будуть використовуватись на залізниці вздовж газопроводу ТАПІ» , – зазначив Геннадій Зубко.

Довідка

У рамках роботи офіційної делегації Геннадій Зубко також провів робочі зустрічі з співпраці економік України та Туркменістану з віце-прем’єром, міністром закордонних справ Туркменістану Рашидом Мередовим, віце-прем’єром Кабінету Міністрів Туркменістану Сатликом Сатликовим, віце-прем’єром Кабінету Міністрів Туркменістану Шамухамметом Дурдилиєвим та та віце-прем’єром Кабінету Міністрів Туркменістану Кабінету Міністрів Туркменістану Ягшигельди Какаєвим, який є співголовою Спільної міжурядової українсько-туркменської комісії з економічного та культурно-гуманітарного співробітництва.

Прес-служба Віце-прем`єр-міністра України

Повернутися вгору