Україна та Німеччина продовжать плідну співпрацю у впровадженні реформ, — Ігор Корховий

02.12.2021
Україна та Німеччина продовжать плідну співпрацю у впровадженні реформ, — Ігор Корховий

Втілення реформ в Україні обговорили сьогодні під час зустрічі заступник Міністра розвитку громад та територій Ігор Корховий та уповноважений Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Фолькер Ель.

«Уряд Німеччини є надійним партнером України у впровадженні реформ децентралізації, у сфері енергоефективності та теплопостачання, трансформації вугільних регіонів. Для нас важливо і надалі продовжувати плідну співпрацю з нашими партнерами», –  зазначив заступник Міністра.

За словами Ігоря Корхового, завдяки підтримці Федеративної Республіки Німеччина наразі реалізуються такі проєкти з енергоефективності: «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ S2I в Україні», «Енергоефективний район міста Львова», «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

Також за підтримки Уряду Німеччини планується реалізація п’ятирічного проєкту «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України», який передбачатиме створення нових виробництв, можливостей для бізнесу, формування інфраструктури та програм соціальної підтримки. 

Крім того, учасники зустрічі обговорили впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив про шість пріоритетних завдань для законодавчого забезпечення реформи децентралізації.

Повернутися вгору