Україна та ЄС готуються підписати меморандум на 97 млн євро для підтримки реформи децентралізації

18.03.2016

Про це під час години запитань до Уряду 18 березня повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр зазначив, що ці кошти планується спрямувати на проведення навчання голів об’єднаних територіальних громад та співробітників, які будуть працювати у виконавчих комітетах, займатися розробкою інвестиційних проектів, облаштування і запуск понад 600 центрів надання адміністративних послуг. Про це також йшлося на зустрічі 17 березня Геннадія Зубка з керівником групи підтримки України Пітером Вагнером.

Пітер Вагнер відзначив серйозну роботу українського Уряду, зокрема Мінрегіону як профільного відомства, що відповідає за реформу децентралізації в країні, а також важливість цього процесу для Європи. «Швидкість прийняття рішень та чітка координація дій у 2015 році дозволили нам провести важливу підготовчу роботу. Тепер необхідно так само ефективно перейти до реалізації. Нам потрібно продемонструвати громадянам, що зміни можливі і багато речей можна робити інакше», – наголосив Пітер Вагнер.

«Європейський Союз також готовий всебічно підтримувати інвестиційні проекти, запропоновані територіальними громадами. Тому ми закликаємо голів та старост зайняти активну позицію в цьому питанні. Це дозволить пришвидшити процес змін», – додав Віце-прем’єр.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра

Повернутися вгору