Уряд погодив кандидатури на посади голів Закарпатської та Харківської облдержадміністрацій

25.11.2020

Кабінет Міністрів України погодив призначення Анатолія Полоскова та Айни Тимчук на посади голів відповідно Закарпатської та Харківської обласних державних адміністрацій. Таке рішення Уряд ухвалив під час засідання 25 листопада.

Анатолій Полосков працював у банківській сфері та вже понад 20 років в структурі виноробних компаній.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив, що під час співбесіди з кандидатом вони обговорили, зокрема, першочергові завдання нового очільника. «Вважаю, що кандидат має достатній професійний досвід, що сприятиме розвитку Закарпатської області», – зазначив Міністр.

Айна Тимчук понад 20 років працює у виконавчих органах та органах місцевого самоврядування, зокрема, обіймала посади заступника голови Дніпропетровської обласної ради та Харківського міського голови. Наразі очолює апарат Дніпропетровської облдержадміністрації.

Міністр Олексій Чернишов звернув увагу Айни Тимчук на необхідність якомога швидше вирішити питання щодо надання матеріальної допомоги деяким постраждалим внаслідок пожежі, яка відбулася на Харківщині. «У вересні цього року в Харківській області склалася надзвичайна ситуація внаслідок пожежі, і ще досі облдержадміністрацією не опрацьовано повністю питання щодо надання матеріальної допомоги деяким постраждалим», – зауважив Міністр.

Олексій Чернишов також висловив сподівання, що пріоритетними напрямками розвитку Закарпатської та Харківської областей стануть успішне завершення реформи децентралізації, підготовка збалансованого бюджету областей у співпраці з новообраними депутатами облрад та ефективне впровадження заходів по боротьбі з поширенням COVID-19.  

Повернутися вгору