Уряд повністю розподілив субвенцію на соцекономрозвиток окремих територій на 2020 рік

16.09.2020

Проєкт розпорядження «Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 липня 2020 р. № 891», розроблений Мінрегіоном, було прийнято сьогодні на засіданні Уряду.

Загальний обсяг субвенції на 2020 рік становить 1,7 млрд грн. З них у липні було розподілено близько 1,68 млрд грн на понад 1138 проектів та заходів.

Проєктом розпорядження пропонується розподілити залишок субвенції — 18 млн грн, а також внести редакційні зміни та перерозподілити обсяги Субвенції між вже затвердженими проєктами.

Пропозиції щодо внесення змін до розпорядження КМУ було подано обласними, Київською міською держадміністраціями і народними депутатами України та розглянуто Комісією з розгляду пропозицій та підготовки рекомендацій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами та за об’єктами (заходами). До складу Комісії входять народні депутати України, представники Мінрегіону та Всеукраїнської асоціації громад.

Кошти субвенції спрямовуються на реалізацію проєктів, необхідних для розвитку регіонів, зокрема, на капітальний ремонт та реконструкцію об’єктів соціально-економічної інфраструктури — ремонт шкіл, дитсадків, забезпечення медичних закладів обладнанням, облаштування вуличного освітлення.

Повернутися вгору