Урядом затверджені критерії оцінки ступеню ризику від впровадження діяльності, яка підлягає ліцензуванню ДАБІ

30.12.2015

КМУ1Мінрегіон спільно з Держархбудінспекцією удосконалив державний нагляд за додержанням суб’єктами господарювання ліцензійних умов провадження будівельної діяльності.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, яка підлягає ліцензуванню, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)» підтриманий Урядом під час засідання 30 грудня.

Документом затверджуються критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, яка підлягає ліцензуванню ДАБІ. Також передбачається визначення періодичності здійснення планових заходів державного нагляду за дотриманням суб’єктами господарювання ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, яка підлягає ліцензуванню.

Прийняття постанови, розробленої на виконання статті 5 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», сприятиме удосконаленню державного нагляду (контролю) за додержанням суб’єктами господарювання ліцензійних умов провадження будівельної діяльності, забезпеченню єдиного підходу до планування перевірок, прозорості діяльності посадових осіб органу державного нагляду (контролю) та прийнятих ними рішень за наслідками перевірок.

Повернутися вгору