В День знань Олексій Чернишов відкрив дві школи на Донеччині, відбудовані в рамках програми «Велике будівництво»

02.09.2020

1-го вересня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відвідав Донецьку область. Головною метою його візиту стало відкриття двох шкіл, відбудованих в рамках програми Президента «Велике будівництво».

Міністр Олексій Чернишов разом з головою Донецької ОДА, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Кириленком завітали на урочисту лінійку в загальноосвітню опорну школу І˗ІІІ ступенів № 6 в місті Селидове. В цьому навчальному закладі було реалізовано проєкти термомодернізації будівлі та капітального ремонту внутрішніх приміщень на загальну суму понад 82 млн грн.

Олексій Чернишов тепло привітав школярів, вчителів та місцеву громаду з Днем знань та відкриттям оновленої школи. «За станом виконання  програми Президента «Велике будівництво» Донецька область має один з найкращих показників по країні. Усі п’ять шкіл, які входять до програми на Донеччині, відкрились 1 вересня», – наголосив Міністр розвитку громад та територій України.

Очільник Мінрегіону та керівники області оглянули класи Селидівської школи, завітали на окремі уроки, де змогли оцінити нове навчальне обладнання опорного закладу.   

Делегація на чолі з Міністром також взяла участь в урочистостях, присвячених відкриттю Красногорівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської районної ради Донецької області.

Красногорівська школа входить до програми Президента України «Велике будівництво». Заснована в 1936 році, її будівля вже двічі постраждала в ході військових дій, вперше під час Другої світової війни, вдруге під час збройного вторгнення  Російської Федерації. Протягом 2014 – 2015 років в  результаті обстрілів будівля школи була пошкоджена, а  28 травня 2017 року під час прямого влучення в північне крило школи, вона зазнала значних пошкоджень, відбулася пожежа.

Для відбудови школи був проведений капітальний ремонт та термомодернізація будівлі, здійснено заміну  системи теплопостачання з влаштуванням модульної котельні, замінені меблі та встановлено нове мультимедійне обладнання. У відновленій школі тепер функціонує 11 класів та працює 25 педагогів.

Олексій Чернишов підкреслив, що відбудова соціальних об’єктів Донеччини дозволяє створювати умови для гідного життя громадян.  «Східні області   залишаються в зоні підвищеної уваги. Будь-яка подія на цій землі традиційно має широкий суспільний резонанс далеко за її межами. Отже, наше завдання –  і надалі наполегливо працювати заради добробуту людей. Відкриті сьогодні на Донеччині школи – приклад єднання зусиль заради майбутнього українських дітей, їх освіти в сучасних комфортних умовах, забезпечення високих стандартів освітнього процесу в кожній школі, незалежно від її розташування»,  – наголосив Міністр.

Повернутися вгору