В Держенергоефективності обговорили удосконалення механізму державної підтримки з утеплення житла

25.12.2015

Держенергоефективності-223 грудня в Держенергоефективності під головуванням Голови Агентства Сергія Савчука відбулася нарада з представниками Мінрегіону, ОСББ, громадських організацій та банків щодо удосконалення державної програми відшкодування частини суми кредитів, залучених на впровадження енергоефективних заходів.

Під час наради були розглянуті пропозиції Геннадія Фаренюка – директора Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, доктора технічних наук  щодо запровадження типових проектів (проектів повторного застосування) при термомодернізації житлових будівель за програмою відшкодування частини суми кредитів на енергоефективні заходи.

В той же час представники громадськості та експертного середовища з цього питання висловили різні думки. Головним досягненням запровадженої урядової програми є відсутність бюрократичних бар’єрів, прозорість та простота. Цю тезу підтримано представниками ОСББ, що вже утеплились.

Разом з тим, учасникам наради було повідомлено, що сьогодні на засіданні Національної Ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ були схвалені методичні рекомендації щодо впровадження енергоефективних проектів. Передбачається, що такі рекомендації, розроблені міжнародними консультантами проекту GIZ, будуть схвалені наказом Мінрегіону.

Прес-служба Держенергоефективності

Повернутися вгору