В Мінрегіоні відбулося перше засідання конкурсної комісії Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році

27.10.2016

26 жовтня відбулося перше засіданні конкурсної комісії Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році, організатором якого третій рік поспіль є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Цього року на участь у конкурсі надійшло понад 100 заявок від органів місцевого самоврядування усіх рівнів, включаючи об’єднані територіальні громади.

Найактивнішими у вкотре стали органи місцевого самоврядування Дніпропетровщини. На жаль, жодної заявки не надійшло від Закарпатської та Кіровоградської областей.

Відповідно до номінацій Конкурсу від районних рад маємо  близько десяти заявок, від міських понад п’ятдесят, від сільських та селищних, включаючи об’єднані територіальні громади, понад сорок.

Мінрегіоном та експертами Ради Європи виявлено непоодинокі випадки, невідповідності заявок тематиці Конкурсу, а також кілька випадків подання одним ОМС більш як однієї заявки за однією і тією ж темою.  Відповідно до Положення про конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (затвердженого наказом Мінрегіону від 28.03.2014 № 96 (зі змінами), учасником подається на Конкурс не більше однієї заявки за кожною із тем, визначених Організатором. Практики, теми або період впровадження яких не відповідають тим, що визначені Організатором, не розглядаються.

Конкурсна комісія проводитиме оцінювання до кінця листопада, а переможців цьогорічного Конкурсу буде урочисто відзначено в грудні.

 Детальніше про Конкурс ТУТ

Повернутися вгору