Велике будівництво: На Дніпропетровщині відремонтували загальноосвітню школу 

29.11.2021
Велике будівництво На Дніпропетровщині відремонтували загальноосвітню школу 

У межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» в смт Петропавлівка Дніпропетровської області відремонтовано загальноосвітню школу №2. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Стара будівля школи у Петропавлівці була зведена ще у минулому столітті. З того часу у приміщенні не проводилися ремонтні роботи. Тож освітній заклад гостро потребував капітального оновлення. Завдяки Програмі Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”  вдалося покращити умови навчання для більше ніж 400 дітей», — наголосив Іван Лукеря. 

Згідно з проєктом будівництва, тут влаштовано два нових ігрових майданчики для 1-4 класів і два футбольних поля, замінено двері та вікна. Відремонтовано ганки та проведено оздоблювальні роботи. Оновлена будівля школи відповідає нормам інклюзії. 

Зауважимо, ремонт будівлі профінансовано Державним фондом регіонального розвитку та органами місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час робочого візиту до міста Житомир оглянув процес реконструкції будівлі обласного онкологічного диспансеру.

Повернутися вгору