Велике будівництво: На Житомирщині реконструюють приміщення обласної лікарні

29.11.2021

Завдяки Програмі Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у місті Житомир реконструюють приміщення обласної клінічної лікарні імені О. Гербачевського під відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«У межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває активне оновлення медичної інфраструктури.  Зокрема, на Житомирщині приміщення обласної клінічної лікарні переобладнали під відділення анестезіології та інтенсивної терапії і відділення неврології з нейрореанімацією. Впевнений, реконструкція будівлі вплине на  якість надання меддопомоги пацієнтам. Зокрема, у відділеннях встановлено нове медичне обладнання та устаткування», — зазначив Іван Лукеря.

Згідно з проєктом реконструкції, передбачено ремонт та оздоблення внутрішніх приміщень, проведення електромонтажних робіт, оновлення мережі водопостачання та каналізації, а також влаштування системи опалення, вентиляції і кондиціонування. 

Зауважимо, оновлення будівлі профінансовано Державним фондом регіонального розвитку та органами місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час робочого візиту до міста Житомир оглянув процес реконструкції будівлі обласного онкологічного диспансеру.

Повернутися вгору