Велике будівництво: У Дніпрі з’явиться дитяча лікарня з сучасним реабілітаційним центром

02.08.2021

У Дніпрі продовжується реконструкція міської дитячої лікарні №5. Тут обладнають сучасні стаціонарні відділення та новітній реабілітаційний центр з басейном. Роботи тривають у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Цю дитячу лікарню звели ще у 70-х роках минулого століття, тож очевидно, що медзаклад давно потребував оновлення. По завершенні реконструкції ця лікарня стане однією з найсучасніших у Дніпропетровській області. Зокрема, тут буде створено консультативно-діагностичний блок, реабілітаційний центр, лабораторію та три стаціонарні відділення: педіатричне, неврологічне та психіатричне», – наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.

Проєктом реконструкції передбачено влаштування внутрішніх інженерних систем – електропостачання, водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, мережі зв’язку, киснепостачання. Також буде здійснено перепланування палатних відділень, заміна ліфтового обладнання, заходи з енергоощадження, заміна підлоги та покрівлі.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

Повернутися вгору