Велике будівництво: У Сумській області створюють масштабний спортивний кластер 

01.06.2021

У межах Програми Президента «Велике будівництво» у місті Тростянець Сумської області будують масштабний спортивний кластер. Наразі на завершальному етапі — реконструкція стадіону, який включає чотири футбольних поля та легкоатлетичний комплекс. Наступним етапом передбачено будівництво спортивно-оздоровчого комплексу.

«Комплекс є частиною спортивного кластеру Слобожанщини, який розбудовується у громаді. Цей унікальний проєкт включимо як зразок для масштабування в інших громадах», — зауважив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Проєкт передбачає, що на трьох поверхах спорткомплексу «H2O-Maxi» будуть розташовані два басейни, зали для боротьби, боксу та важкої атлетики, фітнес-зала, бігові доріжки тощо. У приміщенні також облаштують зону відпочинку.

Зазначимо, у Тростянецькій громаді мешкають понад 27 тисяч жителів. Спортивний розвиток є одним з важливих пріоритетів громади, зокрема, ФК «Тростянець» — чемпіон Сумської області 2020 року з футболу. 

Нагадаємо, раніше очільник Мінрегіону Олексій Чернишов зазначив, що в 2021 році до Програми Президента «Велике будівництво» включено 500 об’єктів соціальної інфраструктури, з них 80 — спортивних.

Повернутися вгору