Велике будівництво: Завершено капітальний ремонт Маріупольського Лівобережного центру соціальної реабілітації дітей

04.11.2021

У межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершено капітальний ремонт Маріупольського Лівобережного центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Центр реабілітації знаходиться у будівлі колишнього дитячого садка, який  було збудовано ще у 1970 році. За роки його функціонування ані капітального ремонту, ані благоустрою території не проводилось. До реновації будівля навіть не була забезпечена безбар’єрним простором для дітей з інвалідністю, незважаючи на спеціалізацію закладу. Завдяки Програмі Президента Володимира Зеленського ”Велике будівництво” тут не лише здійснили капітальний ремонт, а створили повноцінне безперешкодне середовище», — зазначив Іван Лукеря.

Завдяки реновації Центр зможе приймати до 200 дітей і використовувати інноваційні підходи для реабілітації пацієнтів.

Зокрема, в оновленому приміщенні незабаром розпочне працювати кабінет раннього втручання, навчальна кухня, комп’ютерний клас, швейна майстерня, секції з інтересів. Серед нововведень — кімната каністерапії (метод реабілітації за допомогою спеціально навчених собак).

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

Повернутися вгору