Велике будівництво: Завершено оновлення найстарішого дошкільного закладу в Маріуполі

22.09.2021
Велике будівництво Завершено оновлення найстарішого дошкільного закладу в Маріуполі_01

У яслах-садку № 32 «Дивосвіт» у місті Маріуполь завершено капітальний ремонт. Об’єкт відновлювався в рамках Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Ясла-садок «Дивосвіт» є найстарішим дошкільним закладом Маріуполю. Садочок був побудований ще у 1951 році. До ремонту в закладі навчалось 150 дітей, наразі кількість навчальних місць збільшено до 250. Також хочу зауважити, що під час оновлення об’єкту були враховані норми інклюзії та безбар’єрності для маломобільних дітей», — зазначив заступник Міністра. 

У межах проєкту повністю оновлено всі приміщення дитячого садочку, на території проведено благоустрій. Також відбулася комплексна термомодернізація будівлі закладу. Капітальний ремонт реалізується за кошти Державного фонду регіонального розвитку та Європейського інвестиційного банку у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що один із корпусів Національного університету «Львівська політехніка» переобладнають для створення інноваційного наукового парку. Роботи відбуваються у межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Довідково

Ініціатором розробки Нацстратегії безбар‘єрності виступила перша леді України Олена Зеленська.

Розроблення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки координував Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Експертний консорціум, який сформували Центр економічного відновлення, ІСАР Єднання та ГО «Безбар’єрність», надавав аналітичну та технічну підтримку залученим ЦОВВ під час розробки Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності.

Повернутися вгору