Велике будівництво: Завершено реновацію басейну на Черкащині

08.11.2021

У межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершено реконструкцію будівлі критого басейну в місті Золотоноша Черкаської області. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Оновлення спортивної інфраструктури — важливий напрям Програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. На Черкащині з’явився ще один знаковий об’єкт — критий басейн на 5 доріжок. При його зведенні використовувалися сучасні технології будівництва, також тут дотримано принципи інклюзивності. Приміщення обладнано спеціальною підйомно-спусковою системою для осіб з інвалідністю. Це робить басейн доступним для всіх», — зазначив Іван Лукеря.

Будівля басейну одноповерхова і є прибудовою до приміщення гімназії імені С. Скляренка. У межах проєкту відбулася комплексна реконструкція об’єкта, здійснено облаштування зовнішніх мереж і споруд водопостачання, каналізації, тепло- та газопостачання, проведено благоустрій та озеленення території.

Зазначимо, оновлення будівлі відбулось за кошти Державного фонду регіонального розвитку та органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

Повернутися вгору