Велике будівництво: Завершено зведення дитячого садка на Буковині

02.12.2021
Велике будівництво: Завершено зведення дитячого садка на Буковині 

У селі Опришени Чернівецької області завершено будівництво дитячого садка. Об’єкт входить до Програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво». Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Зведення дитячого садка розпочалося ще у 2012 році. Завдяки Програмі Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» роботи на ще одному довгобуді нарешті завершено. Тут створили всі необхідні умови для організації сучасного і якісного навчального процесу для 80 дошкільнят», — зазначив Іван Лукеря. 

При зведенні об’єкта використано енергоефективні технології, що дозволяють економити енергоресурси та знизити бюджетні витрати на утримання садка. У будівлі проведено монтажні та оздоблювальні роботи. Облаштовано систему опалення, водопостачання та зовнішньої каналізації. Здійснено благоустрій території та закуплено робочий інвентар. Зауважимо, ремонт будівлі профінансовано Державним фондом регіонального розвитку та органами місцевого самоврядування. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

Повернутися вгору