Відновлення критичної інфраструктури: Миколаїв та Краматорськ отримають обладнання від компанії «Aarsleff»

24.06.2022
Відновлення критичної інфраструктури: Миколаїв та Краматорськ отримають обладнання від компанії «Aarsleff»

Міністерство розвитку громад та територій України  активно співпрацює з міжнародними партнерами щодо залучення гуманітарної допомоги для підприємств водопостачання та водовідведення. Зокрема, за сприяння Мінрегіону та Посольства Данії в Україні, данська компанія «Aarsleff» продовжує надавати Україні обладнання, необхідне для якнайшвидшого відновлення інфраструктури водопостачання у постраждалих від війни регіонах.

«Наразі компанія «Aarsleff» розпочала передачу Україні другої партії обладнання, необхідного для стабілізації роботи водопровідно-каналізаційних підприємств у регіонах, які постраждали внаслідок бойових дій. Незабаром Миколаїв та Краматорськ отримають обладнання, яке необхідне для якнайшвидшого відновлення водопостачання», — сказала Наталія Хоцянівська.

Зазначимо, що у межах першої партії допомоги низка українських міст, зокрема, Житомир, Малин, Бердичів, Краматорськ, Коростень, Миколаїв, Харків та Суми вже отримали обладнання на загальну суму понад 1,7 млн грн.

Нагадаємо, що компанія «Aarsleff», погодилася на пропозицію Мінрегіону придбати обладнання систем водопостачання та водовідведення для регіонів, які постраждали внаслідок бойових дій. Йдеться про відновлення водопостачання у Харківській, Сумській, Донецькій та інших областях. Загальна вартість обладнання, яке буде передано Україні, становить понад 400 тис. євро.

Повернутися вгору