Впровадження енергоефективних заходів: Перший заступник Міністра Василь Лозинський відвідає південні регіони України 

26.07.2021

27-28 липня відбудеться робоча поїздка першого заступника Міністра розвитку громад та територій України Василя Лозинського в Миколаївську, Одеську та Херсонську області. Мета поїздки – обговорення стану впровадження заходів з енергозбереження та використання відновлювальних джерел енергії. А також – участь у ХVІ Українському муніципальному форумі «Від енергоефективності до Європейського зеленого курсу».

У межах форуму Василь Лозинський презентує Пілотний проєкт енергоефективної модернізації будівлі Мінрегіону «Держава починає з себе». У свою чергу, директорка проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Іма Хренова-Шимкіна розповідатиме про сектор клімату та енергоефективності Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH).

Також учасники форуму говоритимуть про фінансові механізми енергомодернізації економіки країни, формування Національної бази даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель й підтримку міжнародних донорів щодо проєктів термомодернізації.

Під час наради у Херсонській облдержадміністрації заплановано обговорити, зокрема, такі питання, як впровадження заходів з енергозбереження в Херсонській, Музиківській тергромадах; досвід реалізації проєктів з термомодернізації об’єктів соціально-бюджетної сфери у м. Гола Пристань; підвищення енергоефективності у сфері виробництва та постачання теплової енергії в Херсонській ТЕЦ.

Участь ОСББ у програмі Фонду енергоефективності «Енергодім» обговорюватимуть у ході проведення наради в Миколаївській облдержадміністрації. Також у плані візиту першого заступника Міністра – відвідати котельні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», реконструкція яких здійснюється у співпраці Мінрегіону та Миколаївської міськради зі Світовим Банком.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зазначив, що Мінрегіон працює над оновленням Угоди з ЄС щодо програми підтримки енергоефективності в Україні.

Повернутися вгору