Якість комунальних послуг та безбар’єрність – Міжнародний республіканський інститут провів всеукраїнське муніципальне опитування

20.09.2021
Якість комунальних послуг та безбар’єрність – Міжнародний республіканський інститут провів всеукраїнське муніципальне опитування

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) провів сьоме всеукраїнське муніципальне опитування, яке дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг. Про це заявив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час щорічної Конференції з демократичного врядування.

«Основна мета реформи децентралізації – створити усі необхідні умови для якісного економічного розвитку територіальних громад. Й ґрунтовні опитування, що проводить Міжнародний республіканський інститут серед жителів кожного обласного центру, допомагають нам відчути, чи усі процеси рухаються у необхідному напрямку.  Дуже важливо розуміти, чи вважають жителі, що справи в їхньому місті йдуть вірно, як вони оцінюють якість комунальних послуг тощо», – наголосив заступник Міністра.  

Також під час опитування у громадян дізнавалися, чи задоволені вони рівнем доступу простору для людей з інвалідністю – тобто, безбар’єрністю міст, де вони мешкають. 

Відтак, опитування проводилось у 24 обласних центрах України на основі вибірки, яка включала 19196 респондентів.  Детальніше з результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням

Нагадаємо, 16 вересня Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час відкриття XX Міжнародного економічного форуму у Львові наголосив, що ключ до економічного зростання регіонів – це створення нових робочих місць.

Довідково

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» у період з 12 травня по 3 червня 2021 року у 24 містах України. Опитування проводились шляхом особистих інтерв’ю у будинках 19 196 постійних жителів України віком від 18 років і старше. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Опитування було проведено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Повернутися вгору