ЄБРР надає кредити на ЕСКО проекти підвищення енергоефективності громадських будівель

02.04.2018

 

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) нещодавно розпочав кредитну програму на загальну суму 100 мільйонів євро для фінансування проектів підвищення енергоефективності громадських будівель із застосуванням механізму енергосервісного контракту. До участі в програмі передбачається залучити 10 міст України (детально на сайті  ЄБРР).

Першим з українських міст до програми долучилося місто Кременчук, де планується здійснити заходи з підвищення енергоефективності будівель 38 дитячих садків, 23 шкіл та 5 лікувальних закладів на загальну суму 10 млн. євро.

6 лютого 2018 року ЄБРР опублікував перше повідомлення про закупівлю товарів, послуг та робіт в рамках реалізації проекту підвищення енергоефективності громадських будівель м. Кременчук (детально на сайті  ЄБРР та  м.Кременчук). На сьогодні вже значна кількість вітчизняних та зарубіжних компаній виявили зацікавленість до участі у цьому проекті, в зв’язку з чим  28 березня 2018 року ЄБРР оголосив умови для проходження потенційними учасниками попередньої кваліфікації (детально на сайті  ЄБРР  та  м.Кременчук).

Повернутися вгору