За підтримки Швейцарії Житомир модернізує систему централізованого теплопостачання

16.05.2019

Про це сказав начальник відділу енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Роман Радченко під час засідання Наглядового Комітету проекту «Енергоефективність в м. Житомир».

У рамках проекту відбувається модернізація системи централізованого теплопостачання із встановленням когенераційної установки органічного циклу Ренкіна, заміна мереж та встановлення індивідуальних теплових пунктів.

У Житомирі проект реалізується з 2015 року за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO). Загальний бюджет проекту становить – 18,6 млн. швейцарських франків, з них 15,1 млн. франків – грантова допомога.

Нагадаємо, Меморандум про взаєморозуміння між Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Житомирською міською радою, Комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради щодо надання технічної та фінансової допомоги для реалізації проекту з енергоефективності у м. Житомир підписаний 7 травня 2015 року.

Повернутися вгору