Землевпорядники Житомирщини спрямували до бюджету майже 2,5 млн гривень за надані адмінпослуги

12.01.2016

Zhytomyrska oblastУпродовж 2015 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та його територіальних органів надали 139,6 тисяч адміністративних послуг. З них 98,7 тисяч або 71% – безоплатні. Інші 40,9 тисяч (29%) надані на платній основі. Кошти у сумі 2,45 млн гривень спрямували до загального фонду державного бюджету.

Найбільші надходження у сумі 1,89 млн гривень отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Землевпорядники Житомирщини видали 35,7 тисяч таких витягів. Ще 397,2 тисяч гривень надійшло за 2,5 тисячі адмінпослуг з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення. За інші види платних адмінпослуг бюджет отримав 163,7 тисяч гривень.

Серед безоплатних адміністративних послуг найактуальніші запити стосувались проведення державної реєстрації земельних ділянок та видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Такими послугами скористались 53,1 тисяч громадян.

Найбільшу кількість адміністративних послуг громадяни отримали у Житомирському районі – 14,0 тисяч безоплатних та 7,5 тисяч платних послуг.

Довідка

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

На Житомирщині надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин здійснюється у 29 ЦНАПах. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Прес-служба Держгеокадастру

Повернутися вгору